Випускники, які отримали 200 балів з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року

ПІБ випускників

Предмет тестування

Назва навчального закладу

1

Шмідт

Аліна

Олександрівна

Математика

Христинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. О.Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області

2

Жупинас

Аліна

Валеріївна

Біологія

Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Черкаської районної ради Черкаської області

3

Сорока

Микола

Олександрович

Математика

Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Чигиринської районної ради Черкаської області

4

Супрун

Юлія

Григорівна

Українська мова та література

Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Географія

5

Карпенко

Анастасія

Андріївна

Історія України

Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-IІІ ст. № 3 - колегіум” Смілянської міської ради Черкаської області

6

Сабадашина

Юлія

Василівна

Українська мова та література

Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області

7

Ярмоленко

Євген

Сергійович

Історія України

Смілянський природничо - математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

Математика

8

Скирда

Сергій

Геннадійович

Математика

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

9

Кумечко

Антон

Вікторович

Математика

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

10

Балицький

Ярослав Володимирович

Українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

Математика

11

Жгир

Лідія

Анатоліївна

Українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 Черкаської міської ради Черкаської області

12

Юхта

Олексій І

Горевич

Математика

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

13

Єременко

Анастасія

Олегівна

Українська мова та література

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

14

Бараненко

Іван

Юрійович

Історія

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської радиЧеркаської області

15

Нікіфорова

Аліна

Вячеславівна

Українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 Черкаської міської ради Черкаської області

Хімія

16

Тищенко

Марина

Володимирівна

Географія

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 Черкаської міської ради Черкаської області

17

Чечоткіна

Світлана

Геннадіївна

Українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

18

Супруненко

Дар’я

Олександрівна

Українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

Математика

19

Кушилун

Олександр Олександрович

Українська мова та література

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 Черкаської міської ради Черкаської області


Розміщенно Referat в разделе Готові Домашні Завдання Пятница 22 июня 2012 в 19:01




  • Абітурієнти-лідери ЗНО-2010
  • Абітурієнти-лідери ЗНО-2010 № ПІБ Предмет Навчальний заклад 1 Ситковецька Ірина Володимирівна Українська мова та література Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області Історія України 2 Іванюта Інна Вікторівна Історія України Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області 3 Семененко Андрій Сергійович Українська мова та література Уманська міська гімназія Уманської
  • Загальноосвітні навчальні заклади-лідери ЗНО-2011
  • Загальноосвітні навчальні заклади області, випускники яких отримали 200 балів з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року № Назва ЗНЗ Предмет 1 Монастирищенський навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "ЕРУДИТ" Монастирищенської районної ради Черкаської області Математика 2 Маньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Маньківської районної ради Черкаської області Англійська
  • Сайти шкіл Черкаської області
  • 1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 school11ck. ucoz. ua/ 2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 www. school21.2mcl. com/ 3. Загальноосвітня школа I-III ступенів №30 www. school30.ck. ua/ 4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 32.ck. ua/ 5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 school34ck. at. ua 6. Гімназія №9 ім. О. М. Луценка gym9.ck. ua/ 7. Гуманітарно-правовий ліцей www. gplyceum. org. ua/ 8. Спеціалізована
  • Переможці ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
  • Перше місце 1. Лисенко Анна, учениця 5 класу Городищенської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 Городищенської районної ради. 2. Колісник Юлія, учениця 6 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - колегіум» Уманської міської ради. 3. Білик Марія, учениця 7
  • Список експериментальних навчальних закладів Черкаської області
  • Список експериментальних навчальних закладів Черкаської області № З/п Повна назва та адреса навчального закладу Тема, терміни проведення дослідно-експериментальної роботи, коли та ким затверджено експеримент (номер документа) 1. 2 4 Всеукраїнського рівня 1. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради; Черкаська область М. Золотоноша Вул. Миколаївська,5 І. «Формування інтелектуальної культури особистості у межах
  • Список переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів
  • Додаток 3 До наказу Головного управління Освіти і науки облдержадміністрації Від 10.06.2009 № 227 Список переможців Конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів 1. Бабенко Оксана Анатоліївна, Хоменко Олена Петрівна, Бушина Інна Борисівна, вчителі Черкаської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради. 2. Барабаш
  • Інтернет-конференція «Використання ІКТ у викладанні предметів суспільно-гуманітарного циклу»
  • 1. Доцільність застосування ІКТ на уроках української мови і літератури: теорія, практика, досвід. 1. Кущенко Сергій Васильович, учитель української мови та літератури Ватутінської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №2 імені М. Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради. Стаття «Доцільність застосування ІКТ

Абітурієнти-лідери ЗНО-2009