Абітурієнти-лідери ЗНО-2010

ПІБ

Предмет

Навчальний заклад

1

Ситковецька Ірина Володимирівна

Українська мова та література

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області

Історія України

2

Іванюта Інна Вікторівна

Історія України

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області

3

Семененко Андрій Сергійович

Українська мова та література

Уманська міська гімназія Уманської міської ради Черкаської області

4

Процик Катерина Валеріївна

Українська мова та література

Гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області

5

Махаринець Сергій Васильович

Біологія

Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

6

Ярощук Олександр Володимирович

Історія України

Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради Черкаської області

7

Руденко Олександра Геннадіївна

Українська мова та література

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Смілянської міської ради Черкаської області

8

Комнатний Микола Олександрович

Математика

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області

9

Давиденко Володимир Олексійович

Математика

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області

10

Бардадим Іван Володимирович

Математика

Смілянський природничо - математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

11

Супіна Олександра Сергіївна

Математика

Смілянський природничо - математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

12

Ткаченко Олексій Федорович

Математика

Смілянський природничо - математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області

13

Старовойтова Валерія Олександрівна

Математика

Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області

14

Лисенко Ірина Костянтинівна

Українська мова та література

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області

15

Кулинич Ольга Віталіївна

Математика

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

16

Леус Артем Васильович

Хімія

Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області

17

Шарабурова Катерина Ігорівна

Географія

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

18

Щербаков Максим Якович

Історія України

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

19

Поліщук Євгеній Юрійович

Математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

20

Клим’юк Ігор Юрійович

Математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

21

Заставенко Анна Анатоліївна

Математика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

22

Колодич Анна Євгеніївна

Українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

23

Швець Ростислав Анатолійович

Фізика

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

24

Підласа Роксолана Андріївна

Українська мова та література

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

25

Пустовіт Дмитро Юрійович

Біологія

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області

26

Береза Алла Григорівна

Українська мова та література

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

27

Хорват Христина

Олександрівна

Українська мова та література

Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради Черкаської області

28

Саранча Наталія Юріївна

Історія України

Випускник минулих років


Розміщенно Referat в разделе Конспекти занять Четверг 7 июня 2012 в 19:07




  • Загальноосвітні навчальні заклади-лідери ЗНО-2011
  • Загальноосвітні навчальні заклади області, випускники яких отримали 200 балів з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року № Назва ЗНЗ Предмет 1 Монастирищенський навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "ЕРУДИТ" Монастирищенської районної ради Черкаської області Математика 2 Маньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Маньківської районної ради Черкаської області Англійська
  • Абітурієнти-лідери ЗНО-2009
  • Випускники, які отримали 200 балів з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року № ПІБ випускників Предмет тестування Назва навчального закладу 1 Шмідт Аліна Олександрівна Математика Христинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. О.Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області 2 Жупинас Аліна Валеріївна Біологія Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Черкаської районної ради Черкаської області 3 Сорока Микола Олександрович Математика Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ
  • Сайти шкіл Черкаської області
  • 1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 school11ck. ucoz. ua/ 2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 www. school21.2mcl. com/ 3. Загальноосвітня школа I-III ступенів №30 www. school30.ck. ua/ 4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 32.ck. ua/ 5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 school34ck. at. ua 6. Гімназія №9 ім. О. М. Луценка gym9.ck. ua/ 7. Гуманітарно-правовий ліцей www. gplyceum. org. ua/ 8. Спеціалізована
  • Переможці ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
  • Перше місце 1. Лисенко Анна, учениця 5 класу Городищенської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 Городищенської районної ради. 2. Колісник Юлія, учениця 6 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - колегіум» Уманської міської ради. 3. Білик Марія, учениця 7
  • Список переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів
  • Додаток 3 До наказу Головного управління Освіти і науки облдержадміністрації Від 10.06.2009 № 227 Список переможців Конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів 1. Бабенко Оксана Анатоліївна, Хоменко Олена Петрівна, Бушина Інна Борисівна, вчителі Черкаської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради. 2. Барабаш
  • Наказ МОН України №120 від 17.02.2012 р
  • МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Н А К А З 17.02.2012 N 120 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2012 р. за N 248/8847 Про назви, печатки, штампи, вивіски Загальноосвітніх навчальних закладів З метою впорядкування застосування назв загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до статті
  • Інтернет-конференція «Використання ІКТ у викладанні предметів суспільно-гуманітарного циклу»
  • 1. Доцільність застосування ІКТ на уроках української мови і літератури: теорія, практика, досвід. 1. Кущенко Сергій Васильович, учитель української мови та літератури Ватутінської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №2 імені М. Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради. Стаття «Доцільність застосування ІКТ

Абітурієнти-лідери ЗНО-2010