Наказ МОН України №1166 від 24.12.2012 р

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

М. Київ

№ 1166 від 24.12.2012

Про використання навчально-методичної літератури

У загальноосвітніх навчальних закладах

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та з метою урегулювання використання навчально-методичної літератури

НАКАЗУЮ:

1. Загальноосвітнім навчальним закладам в організації навчально-виховного процесу використовувати навчальні плани, навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, позитивне рішення відповідної комісії Науково-методичної ради з питань освіти міністерства.

2. Міністру освіти і науки Автономної республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
- видати накази, якими покласти персональну відповідальність на директорів загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з навчально - виховної роботи, вчителів за використання у навчально - виховному процесі навчальної літератури з відповідним грифом МОН. Довести наказ до відома керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти;
- проаналізувати навчальну літературу, яка використовується загальноосвітніми навчальними закладами у навчальному процесі.

До 15 лютого 2013р. подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти примірники всієї навчально - методичної літератури, що використовуються при викладанні навчальних предметів і курсів інваріантної та варіативної складових навчального плану і які не мають відповідного грифу Міністерства освіти і науки;
- систематично контролювати використання у загальноосвітніх навчальних закладах навчально - методичної літератури з відповідним грифом.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Кудін А. В.) до 1 травня 2013р. організувати розгляд, отриманих матеріалів предметними комісіями Науково - методичної ради з питань освіти міністерства з прийняттям відповідного рішення.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Інформацію надано за матеріалами сайту: ostriv. in. ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Шкільні уроки – вчителю, студенту і школяру