Наказ МОН України №5 від 08.01.2013 р

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

N 5 від 08.01.2013
м. Київ

Про затвердження Типових переліків навчально-наочних

Посібників і технічних засобів навчання для

Художньо-естетичних, еколого-натуралістичних,

Туристсько-краєзнавчих і науково-технічних

Позашкільних навчальних закладів системи

Міністерства освіти і науки України

На виконання Закону України "Про позашкільну освіту", Указу Президента України від 9 жовтня 2012 року N 941/2012 "Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку освіти в Україні" та з метою модернізації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Типові переліки навчально-наочних посібників і технічних засобів навчання для позашкільних навчальних закладів, розроблені Науково-методичним центром організації, розробки та виробництва засобів навчання (додаються).

2. Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій організувати оснащення підпорядкованих позашкільних навчальних закладів навчально-наочними посібниками і технічними засобами навчання згідно з Типовим переліком шляхом цільового надходження за рахунок державного і місцевого бюджетів, добровільних грошових внесків підприємств, установ, організацій та окремих громадян.

3. Департаменту розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (Романенко В. П.), Науково-методичному центру організації розробки та виробництва засобів навчання (Самсонов В. В.) включити до плану роботи на 2013-2011 роки розробку типових переліків навчально-наочних посібників і технічних засобів навчання для позашкільних навчальних закладів з інших напрямів позашкільної освіти.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Науменка Г. Г.

Інформацію надано за матеріалами сайту: ostriv. in. ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Шкільні уроки – вчителю, студенту і школяру