Твердження права «Робити чудеса своїми руками» у феєрії А. Гріна «Червоні вітрила» – Твір по добутку А. Гріна “Червоні вітрила”

Здатністю самозабутньо мріяти володіє далеко не кожна людина. навколо завжди найдуться люди, що намагаються переконати його в марності й безнадійності цього дивного заняття. Головна героїня повестиказки А. Гріна «Червоні вітрила» Ассоль зуміла не тільки не повірити глузуванням і злим пророцтвам навколишніх, але й дочекатися втілення своєї мрії. Виросла самотньої серед не розуміючих її дорослих і не бажаючих грати з нею дітей, Ассоль занадто сильно повірила словам старого егля про казку, що очікує її, коли вона стане дорослої. Дівчина не знала, що в цей час в іншій країні самотній і мрійливий юнак марить морем і кораблями, бажаючи зробити минулим те, що здавалося лише чарівною казкою

Грей був не тільки мрійником, але й рішучою, вольовою, сміливою людиною. Він залишив будинок, де ні в чому не бідував, і відправився в невідомість освоювати моря й океани. Грей був спочатку юнгою, але завдяки своїй кмітливості, витривалості й цілеспрямованості він усе більше й більше поглиблював пізнання в області морехідної справи, зрештою домігшись здійснення мрії стати капітаном. Як і серце Ассоль, душу Грея чекала чогось незвичайного. І чудо трапилося: на загубленій лісовій галявині парубок побачив сплячу Ассоль.

Залишене на пальці дівчини кільце стало для неї вірним свідченням майбутнього чуда. Волею случаючи Грей довідався історію Ассоль і її мрію. І він зрозумів, що навряд чи найдеться в його житті хоч одна людина, що був би йому ближче, чим ця один раз побачена дівчина. Капітан не звик відкладати справи в довгий ящик

Він знав, що Ассоль чекає казку із червоними вітрилами, і знав, що цю казку він зможе їй подарувати. Мудра й глибока була «нехитра істина», збагнена Греем завдяки Ассоль: «Вона в тім, щоб робити так звані чудеса своїми руками».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Шкільні уроки – вчителю, студенту і школяру