Мої перші слова в житті це мама. Я дуже люблю свою маму, вона самий дорогою й близький для мене людина на землі. Мама це також мій друг, їй я можу довіряти свою таємницю, з нею можна поговорити про усім. У нас із нею однакові захоплення; ми любимо тварин, квіти. Я допомагаю доглядати за її фіалками, у неї їх дуже багато, а вона допомагає мені доглядати за моїми кактусами. Мама дуже любить квіти, улітку на дачі в неї багато роботи і я їй допомагаю

Вона всі мені дозволяє й ніколи не лає. Моя мама дуже смачно готовить, і я завжди їй допомагаю. Ми часто печемо з нею по вечорах тортики й печива. Моя мама дуже добра й терпляча. Вона працює медичною сестрою вбольнице.

Я часто ходжу до неї на роботі, і бачу, що на роботі її всі люблять і поважають. У мами багато захоплень, вона любить читати вголос мені книги, любить вишивати. Але часу на це не вистачає тому, що вона одна доглядає за моїм дідусем, що важко хворіє. Я хочу, щоб моя мама ніколи не боліла, і не старіла, і щоб вона завжди була із мною поруч.


Розміщенно Referat в разделе Зразки творів Понедельник 20 октября 2014 в 6:29

Моя дорога ненька – Твір по добутку “Про маму, про батьків, про сім’ю”